Yorkshire Terrier Yavrusu

Yorkshire Terrier Yavrusu Açıklaması

Yorkshire Terrier Yavrusu

Ev içerisinde en bakılmaya en müsait ırklardan bir tanesidir. Antialerjik Tüy dökmemesi ve Koku yapmaması bu ırkı aileler çok fazla tercih etmektedir. Bakıma Göre ağırlıkları mx 3 kg olabilen bu ırk çok seyahat eden aileler için rahat bir yolculuk imkanı sağlar

yorkshire terrier
yorkshire terrier

Yorkiler Çok uzun, ipeksi tüyleri sırt çizgisi boyunca ikiye ayrılır ve iki yanına dökülür. Yorkshire Terrier Vücutta ve kuyruğunda çelik mavisi diğer yerlerinde ten rengidir. Yavrular siyah ve ten rengi doğar. Yorkshire düz bir kafaya, orta uzunlukta burun yapısına, siyah bir buruna ve düzenli dişlere sahiptir. Gözler mutlu bir ifadeyle bakar. Kulaklar v şeklinde dik ya da yarı diktir. Kuyruğun yarısı kesiktir ve sırtta taşınır. Bacaklar yere dik basar, ayaklar siyah tırnaklarla yuvarlaktır. Baştaki tüyler köpeğin görüşünü kolaylaştırmak ve mama kabına girmesini engellemek için tepede toplanmasını gerektirecek kadar sık ve uzundur.

yavru yorkshire terrier
yavru yorkshire terrier

Yorkshire Terrier Karakteri

Yorkshire Terrier, küçük boyutlarının farkında değil gibi yaşar. Her zaman maceraya ve belaya hazırdır. Bu küçük köpek oldukça cesur, enerjik, sadık ve zekidir. Sahibine karşı sevgi dolu ancak bazen yabancılara karşı mesafelidir. Küçük hayvanlar ve yabancı köpeklere karşı saldırgan olabilir. Onun boyutlarına saygı duyacak olgun çocuklarla arası daha iyidir. Yorki bazen inatçı olsa da eğitimi kolaydır. Irk insana fazla bağlıdır ve bol sevgi ve ilgi ister. Yorkiler mükemmel bir bekçi köpeğidir. Şaşırdığında, korkutulduğunda ya da kızdırıldığında ısırabilir. Yine de genelde şirin ve tatlı bir köpektir. Tuvalet eğitiminde zorluk çıkarabilir. Bu küçük köpekler aşırı korumacı bir havayla büyütülmemelidir. Aksi halde nevrotik olabilirler. Yorkshire havlamayı sever; fakat tersi de kolaylıkla öğretilebilir.

Kaliteli safkan bir Yavru istiyorsanız doğru yerdesiniz Türkiyenin her yerinden gelen müşterilerimize teslim ettiğimiz yavrularımız ile Bizleri tercih eden ailelerimizin hayatlarına güzel bir dokunuş yapmaktayız.

Ailenize katılacak olan yavrular unutmayın sizinle çok uzun bir hayat ortaklığı yapacak iyice düşünerek gerçekten ırkına has özellikleri taşıyan safkan bir yavru teslim alın

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz

İRTİBAT :05435865500

Bursa Köpek Cenneti

(Visited 455 times, 1 visits today)

Yorkshire Terrier Yavrusu Görselleri
Kaydet
WhatsApp chat