Tibet Mastifi – Tibetan Mastiff Yavruları

Tibet Mastifi – Tibetan Mastiff Yavruları Açıklaması

Tibet Mastifi – Tibetan Mastiff

Dünyanın En zeki ve en sert köpekleri arasında gösterilen tibet mastifi gerçekten mükemmel akıllı canlılardır. Bu ırkın zekası insanı hayretler içerisinde bırakacak ölçüdedir.

Ülkemizde herkesin getiririm diye vaatler verdiği bu özel ırk aslında okadarda kolay bulunan ucuza temin edilen bir ırk değildir. Canlı canlı tibet mastifi görmeyen insanların biz o köpeği getirdik diye teminat vermesi gerçekten acı verici bir olaydır.

İRTİBAT : 05435865500

yavru tibet mastiff

yavru tibet mastiff

Sadece dünyada belirli üreticilerin iyi safkan kaliteli bir üretim yaptığı özel köpekler arasında yer alan bu ırktır.
Çeşiteleri ve renk seçenekleri olan tibet mastiff kendi arasında gerçek tibet tipi olarak bilinen herkesin hayallerini süsleyen yeleli aseletli görüntüsü olan TİBET MENŞEİLİ olan köpekler bulunmakta.

Birde fiyat olarak ucuz amerikan tip diye tabir ettiğimiz yelesi olmayan iriliği yine aynı boyutlara varabilen ancak o herkesin hayali olan aslan görüntüsünü almayan AMERİKAN TİP tibet mastifi bulunmaktadır.

Ücret olarak diğer tibet mastifinden daha uygun fiyatlara getirilmektedir.

Bu ırkı canlı canlı çiftliğimizde gelip görebilirsiniz. Dikkat edin bu köpeği bizim köpeğimiz diye başkaları göstermek için çiftliğimize getirebilir. ?

Getirdiklerimiz Getireceklerimizin Teminatıdır. Referanslarımızı bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tibet Mastifi yavruları;

Bir Tibet Mastiff Alacaksanız köpeklerin evraklarının gerçekliliğine ve soy geçmişine çok iyi bakın. Kalıtsal rahatsızlıları var mı , Irkının özelliklerini iyi şekilde temsil ediyormu, KALÇALARINDA  problem varmı ? bunlara çok iyiinceleyin.

Devasa bir köpeğiniz olup arka bacaklarında sıkıntı olması hiçbir anlam ifade etmez. Unutmayın Türkiyede herkes bu köpeği getirdiğini ve sattığını ifade etmektedir. Alacağınız köpeğin evraklarını çok iyi araştırın. DÜNYADA geçerli olan tek köpek federasyonu FCİ dır. FCİ açılım olarak  (  Federation Cynologique Internationale ) olarak dünyada en iyi üreticilerin birleşmiş olduğu bir kurumdur.

Bu Yazıyı uzun uzun açıklayıcı bir şekilde yazmamın sebebi sizlerin alacağınız yüksek maliyetli bu mükemmel ırkta bilinmeyenleri bildirmek amacındadır. Sizlerin alacağı Tibet mastiff dünyanın en korkusuz ve sağlam köpeği olarak bilinmesidir.

TİBETAN MASTİFF Yavruları için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Köpek Cenneti | Bursa Köpek Çiftliği

Kalite ve Güvenin Adresi

tibet mastifi

tibet mastifi

 

tibetan mastiff

tibetan mastiff

 

 

(Visited 2.789 times, 1 visits today)

Tibet Mastifi – Tibetan Mastiff Yavruları Görselleri
Kaydet
WhatsApp chat