Satılık Yavru Akita İnu

Satılık Yavru Akita İnu

Satılık Yavru Akita İnu Açıklaması

Satılık Yavru Akita İnu

Akita inu ırkı köpekler Hachiko filmi ile herkesin gönlünte taht kuran japon akita inu ırkı, sadakati ve asaleti ile mükemmel bir ırktır. sizlerde bu mükemmel özellikleri en iyi şekilde taşıyan safkan köpeklerimizin eşleşmesinden olan yavrularımızdan teslim almak için çiftliğimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Yavrularımızı anne altından seçerek alabilirsiniz.

İRTİBAT : 05435865500

Satılık Yavru Akita inu ;

Satılık Yavru Akita İnu
Satılık Yavru Akita İnu

Dünyanın en sağdık ve sahibine en bağlı ırkları arasında gösterilen Japon akita inu ırkı köpekler mükemmel bir koruma köpeği olarakta bilinir.

Sahiplerine bağlılığı filmlere konu olmuş olan bu ırk köpek ırkları arasında diğer ırklardan ayırıcı en büyük özelliğidir. Japon akita inu ırkı köpekler aynı zamanda ailesini ve bulunduğu ortamı çok iyi koruyabilen bir köpektir. İnsanlar ile sosyal büyütülmediği taktirde sahibinin yanında olan insanlara sıkıntı çıkartabilen bir ırktır.

Satılık Akita İnu
Satılık Akita İnu

Bu ırkın kökeni Japonya’nın Honshu adasındaki Akita bölgesidir.Adları buradan gelir.Karakterleri ve genetik saflıkları adadan ayılmadıkları için korunabilmiştir.Japon imparatorunun koruma köpeği görevi yapmışlardır,günümüzde Japonya’nın sembol hayvanlarından biridir.Bu köpeğin küçük heykelcikleri sağlığın da sembolü sayılmaktadır.II.Dünya savaşı sırasında ilk olarak Amerika’ya götürülmüş ve oradan bütün dünyaya yayılmıştır.


Bu köpekler aileleri ile vakit geçirmeyi severler,ses tonları farklıdır ancak fazla havlamazlar.Büyük avlarda kullanılan bu köpekler geçmişte dövüş köpeği olarak kullanılmışlardır,günümüzde Japon hükümeti dövüşleri yasaklamıştır artık kişisel koruma köpeği olarak karşımıza çıkarlar.

(Visited 375 times, 1 visits today)

Satılık Yavru Akita İnu Görselleri
Kaydet
WhatsApp chat