Satılık Samoyed Yavruları

Satılık Samoyed Yavruları Açıklaması

Satılık Samoyed yavrularımız için bizler ile iletişeme geçebilirsiniz. çiftliğimizde bulunan güncel yavrularımızın videolarını veya resimlerini alabilirsiniz.

Çiftliğimizde bulunan samoyed yavrularımız ırkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan damızlık köpeklerimizden dünyaya gelmiştir. yavrularımızın anne babaları çiftliğimizde bulunmaktadır. Dilediğiniz taktirde çiftliğimizde yavrularımızın anne babalarını gelip görebilirsiniz. Çiftliğimizde köpeklerimiz ve yavrularımızın bakımları hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. aklınıza takılan bütün soruları bizimle palaşabilirsiniz.

satılık yavru samoyed
satılık yavru samoyed


Samoyed karakter olarak çok kibar bir köpektir. samoyed Bir kişiyi sahip olarak seçmesine rağmen insanların geneline sevgiyle yaklaşır. Dışa dönük, arkadaş canlısı ve oyuncudur. Yabancılar dahil herkese karşı iyi huylu olduğundan koruma köpeği değildir. Yine de havlaması ile yabancıların varlığını haber verir.

Satılık Samoyed Yavru

Samoyed ırkı  Aile yaşantısına kolay adapte olur ve çocuklarla arası iyidir. Çok zekidir; ancak formal itaat eğitimine direnebilir. Sıkı, sabırlı ve pozitif bir eğitim programı henüz yavruyken uygulanmaya başlanmalıdır.

satilik samoyed yavrulari
satılık samoyed yavrulari

samoyed yavrunuzun bakımı hakkında dikkat edeceğiniz Yoğun bir tüy bakımı gereklidir. Mevsimsel olarak ciddi bir tüy dökümü dönemi yaşar. Sık ve gür kürkü sık sık fırçalanmalıdır. Yeterince sık fırçalanırsa yıkanmadan da beyazlığını koruyabilir.

Samoyed ırkı köpekler çok uzun yüzyıllardır Sibirya’da bulunan avcılık ile uğraşan Samoyed halkı tarafından kullanılmıştır. Sibirya’da kızak köpeği olarak ün salan Samoyed cinsi köpekler, Samoyed halkının ismini almıştır ve yüzyıllardır o şekilde anılmaktadır. Avrupa ve Amerika’ya 1989 yılında kaşif Robert Scott tarafından önce İngiltere’ye ondan sonrada tüm Avrupa’ya yayılmış ve şuan dünyanın en önde gelen yarışma köpeklerinden biri olmuştur.

Samoyed Irkına Nasıl Egzersiz Gereklidir

Eğer düzgün bir şekilde günlük yürüyüş ihtiyacını karşılayabilecekseniz apartman yaşamına uygun bir köpek ırkıdır. Sibirya’da işçi köpek olarak kullanıldığından ve soğuk iklim köpeği olduğundan ülkemizin sıcak bölgelerinde bakılması hayvana zulüm etmekten başka birşey olmayacaktır. Bahçeli bir ev Samoyedler için biçilmiş kaftandır.

Samoyed Bakımında
İçerik olarak güzel bir mama seçilmelidir. Tavuk, tavuk unu benzeri maddeler yerine direk kırmızı et odaklı mamalar seçilmelidir ayrıca büyük ırklar arasında olduğu için kemik yapısına uygun tahılsız köpek maması seçilmesi çok önemlidir.

(Visited 530 times, 1 visits today)

Satılık Samoyed Yavruları Görselleri
Kaydet
WhatsApp chat