Satılık Beyaz Spitz Yavruları

Satılık Beyaz Spitz Yavruları Açıklaması

Satılık beyaz Spitz yavrularımız Japon Spitz diğer adınla Nordic Spitz olan bu küçül köpek, Küçük ve sivri uçlu kulakları diktir. Uzun tüylerle kaplı olan kuyruk, sırta doğru kıvrılmış halde tutulur. Kalın tüy örtüsü saf beyazdır.
Japanese Spitz cinsi köpekler canlı, Neşeli, gözü pek, mağrur ve çok zeki olan bu ırk, sahibine karşı çok sevecen olmakla birlikte, tüm Şpitz grubu köpekler gibi, yabancılara kuşkuyla yaklaşır.

Japon Spitz diğer adınla Nordic Spitz olan bu küçül köpek, Küçük ve sivri uçlu kulakları diktir. Uzun tüylerle kaplı olan kuyruk, sırta doğru kıvrılmış halde tutulur. Kalın tüy örtüsü saf beyazdır.
Japanese Spitz cinsi köpekler canlı, Neşeli, gözü pek, mağrur ve çok zeki olan bu ırk, sahibine karşı çok sevecen olmakla birlikte, tüm Şpitz grubu köpekler gibi, yabancılara kuşkuyla yaklaşır.

yavru spitz
yavru spitz

Çok sevilen bir refakatçi köpek olup, gerektiğinde evini korur ve davetsiz misafirlere havlar ve hırlar.

Tüy örtüsü özenli bir bakım gerektirir; sıkça fırçalanmalı ve ara sıra yıkanmalıdır.

İRTİBAT: 05435865500

Satılık Beyaz Spitz Yavrusu

Spitzler tam anlamıyla bir aile köpeğidir, insanlarla yakın olmayı sever, çok akıllı ve kibardır. Zeki olduğu için eğitimi kolaydır. Hayat boyu size arkadaşlık edecektir.

satılık yavru spitz
satılık yavru spitz

Yetişkin bir Japon spitz’teki deride yüksekliği 30-38 cm, ağırlığı 4-9 kg’dır. Japon spitz’in kızları daha küçüktür ve “daha kadınsı” görünürler. Irkın dezavantajları aşağidadır veyaAperatif, aşırı bükülmüş kuyruk, ayrıca korkaklık ve köpek gürültülü. Cins standardına göre, Japon Spitz akıllı, akıllı ve sadıktır. Bu köpek çok temiz, kendine iyi bakıyor, kedi gibi yalıyor. Japon Spitz gözlemsizdir, neşeli ve eğlenceli bir öfkeyeye sahiptir. Güçlü sağlıkları vardır, yiyecek-içecek değildir ve alerjik değildirler Köpeğin büyüklüğünün küçük olmasına rağmen çokcesur. Japonca sprint’i yalnızca bu cinsin ayırt edici bir özelliği olan havlamaya bağlamak. Bu nedenle “sessiz Japon spitz” denir. Aşırı derecede gürültülü ve düşmanca hayvanlar, Japon Spitz ırkının standardına uymuyor. Kesim taşlarının arasından, mükemmel bekçiler elde edilir, çünkü yabancılar için güvensizdirler.

Japon spitz cinsinin köpeğine bakım azdır. Ancak kat beyaz ve beyaz olmasına rağmen, çamur kendine emilmiyor ve kurutulduktan sonra kolayca sarsılıyor ve iz bırakmıyor ve yağışlı havalarda bile kokusu yok. Yünün olağandışı yapısından dolayı düşmez ve sıkça saç kesimi gerektirmez. Saçlarınızı düzenli olarak fırçalamanız yeterlidir. Ayrıca hayvanların kulaklarını temizlemeyi ve gözlerini silmeyi de unutma. Bu özellikle Japon Spitz yavruları için geçerlidir. Japon Spitz’i yalnızca evde saklayın. Japon spitz cinsinin çoğunun köpekleri arkadaş olarak kazanılır. Çok samimi ve temas kuruyorlar. Eğitim için mükemmel verim. Köpekler her ailede mükemmel bir şekilde yaşayabilir,Ve sadece efendilerini değil, onlarla yaşayan herkesi severler. Hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmel bir “ortak dil” buluyorlar. Ve bu köpekler kesinlikle göze batmaz. Bu çocuklar ile birlikte tüm hayvanlarla iyi geçin. Yalnız uzun süre yalnız kalamazlar, bundan da hasta olabiliyorlar.

(Visited 668 times, 1 visits today)

Satılık Beyaz Spitz Yavruları Görselleri
Kaydet
WhatsApp chat