satılık alman kurdu yavru

satılık alman çoban köpeği

satılık alman kurdu yavru Açıklaması

Satılık alman kurdu yavruları

Alman Kurdu yavrularımız için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. çiftliğimizde bulunan güncel yavrularımızın videolarını veya resimlerini alabilirsiniz.

Çiftliğimizde bulunan samoyed yavrularımız ırkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan damızlık köpeklerimizden dünyaya gelmiştir. yavrularımızın anne babaları çiftliğimizde bulunmaktadır. Dilediğiniz taktirde çiftliğimizde yavrularımızın anne babalarını gelip görebilirsiniz. Çiftliğimizde köpeklerimiz ve yavrularımızın bakımları hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. aklınıza takılan bütün soruları bizimle palaşabilirsiniz.

satılık alman çoban köpeği
satılık alman çoban köpeği

satılık alman kurdu

Alman kurdu, Alman çoban köpeği, Alman çoban, hatta kimi zaman “polis köpeği” isimleriyle bilinen bu cinsin kökeni 19. yüzyıla uzanır. Ülkemizde sıkça kullanılan ismi Alman kurdu olmasına rağmen kurt ile bir ilgisi yoktur; Alman üreticiler tarafından koyun güdebilmek amaçlı üretilmiştir.

satılık alman kurdu
satılık alman kurdu

Cesur, akıllı ve kuvvetli bir köpek olan Alman kurdu günümüzde son derece popüler bir cinstir ve polislikten çobanlığa, rehberlikten arama kurtarmaya kadar pek çok alanda insanlara yardımcı olmaktadır.

Alman kurdu karakteri nasıldır ?

Alman kurdu zeki ve eğitilmesi kolay bir köpek olmanın yanı sıra, gerekli ölçüde sosyalleştirildiğinde çocuklar ve diğer hayvanlarla da iyi anlaşabilen bir köpektir. 

Alman kurdu alanını ve insanını koruma konusunda son derece gelişmiş bir içgüdüye sahiptir, bu da onu hem iyi bir bekçi hem de sosyal bir ev canlısı yapar. Alman kurdu aynı zamanda son derece sadık, cesur, itaatkar, korkusuz ve dikkatli bir köpektir. Koruma içgüdüsünün ileri yaşlarda agresyona dönüşmesini önlemek adına sosyalleştirilmeli ve eğitilmelidir.

 Alman kurdu zeki bir köpek olduğu için öğrenmeye de meyilli ve isteklidir. Profesyonel eğitimlere en yatkın köpek olan alman kurtlarıbütün eğitimleri alan ender köpeklerdendir.

satılık alman kurdu yavruları
satılık alman kurdu yavruları

Alman kurdu bakımı

Alman kurdu iki katmanlı kürke sahiptir; ilki deriyi kaplayan yumuşak tüylü katman, ikincisi de daha uzun tüylerden oluşan koruyucu katmandır. Düzenli tarama ve çok sık olmamak şartı ile banyo yaptırma yoluyla tüy bakımı sağlanabilir. Tüy bakımında dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi düzenli tarama ve iyi besin ile köpeğinizin beslenmesidir. Profesyonel mamalar ile beslendiği taktirde koku ve tüy dökümü minimum seviyelere düşmektedir.

(Visited 285 times, 5 visits today)

satılık alman kurdu yavru Görselleri
Kaydet
WhatsApp chat